AKTUALNOŚCI,  AKTUALNOŚCI BIBLIOTECZNE,  DLA RODZICÓW,  DLA UCZNIÓW,  SERCE SZKOŁY

Procedura funkcjonowania biblioteki w Szkole Podstawowej im. I. Krasickiego w Straszynie w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Od 5 maja- WTOREK- będzie przeprowadzany na terenie szkoły praktyczny egzamin na kartę rowerową- jazda rowerem. Na egzamin przeznaczamy około 2 tyg- w zależności od potrzeb.

Nauczyciel techniki spotyka się z dziećmi w godz. 9.00-14.00 na terenie przed głównym wejściem do szkoły. Na placu przebywa w jednym momencie maksymalnie dwójka dzieci zachowując odpowiednia odległość od siebie. Rodzice czekają na dzieci poza placem.

Dzieci muszą mieć swój rower, kask, maseczkę na twarzy oraz wypisana zgodę, która jest w załączniku- arkusz ucznia ubiegającego się o kartę rowerową- uzupełnione dane, które znajdują się u góry- imię, nazwisko, klasa, adres, oraz podpis rodzica/opiekuna w punkcie nr 2. Resztę punktów wypełnia nauczyciel techniki. Proszę też o przyniesienie zdjęcia legitymacyjnego. Bez podpisanej zgody- arkusza w punkcie 2 przez rodzica dziecko nie będzie mogło być przeegzaminowane.

Dzieci przychodzą na egzamin z opiekunem/osobą dorosłą!