KADRA I DYŻURY

HARMONOGRAM KONSULTACJI NAUCZYCIELI

W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

                                    Konsultacje odbywają się w każdy pierwszy dzień miesiąca – na platformie TEAMS

 

Adamczyk Joanna

język polski

wtorek

17.00-17.45

Betscher – Karpińska Monika

psycholog

czwartek

17.00-17.45

Biedrzycka Jadwiga

język niemiecki, doradztwo zawodowe

czwartek

17.00-17.45

Cabaj Joanna

religia

poniedziałek

20.00-2045

Chłodna-Chylińska Pamela

muzyka

wtorek

17.00-17.45

Chyliński Witold

wychowanie fizyczne

wtorek

17.00-17.45

Dampc – Szablewska Kamila

technika

środa

17.00 – 17.45

Duchowska Justyna

wychowanie do życia

w rodzinie

poniedziałek

17.00-17.45

Druszcz Dorota

biologia

poniedziałek

17.00-17.45

Dudkiewicz Adrian

wychowanie fizyczne

poniedziałek

17.15-18.00

Freda Małgorzata

matematyka

czwartek

17.00-17.45

Głodowska-Olszewska Sylwia

język angielski

wtorek

17.00-17.45

Górecka Magdalena

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

poniedziałek

18.15-19.00

Gradel Anna

geografia, przyroda

wtorek

17.00-17.45

Gutek Katarzyna

fizyka, chemia

środa

17.00-17.45

Iglińska Gabriela

logopeda

wtorek

17.00-17.45

Jagiełło – Królikowska Marlena

nauczyciel terapeuta

środa

19.00-19.45

Jakusz Beata

matematyka

wtorek

17.00-17.45

Jurek Joanna

Język niemiecki

wtorek

17.00-17.45

Kaczmarkiewicz-Szchmidt

historia

czwartek

17.00-17.45

Kiedyk Paweł

wychowanie fizyczne

wtorek

17.00-17.45

Kozikowska Małgorzata

chemia, wychowanie do życia w rodzinie

czwartek

17.00-17.45

 

 

Krół-Filutowska Monika

wychowanie fizyczne, gimnasytka korekcyjna

Wtorek

 

 

17.00-17.45

Kryger Agnieszka

język angielski

czwartek

17.00-17.45

Kwiatkowska Anna

informatyka

wtorek

17.00-17.45

Lewandowska Beata

matematyka

czwartek

17.00-17.45

Liberacka Danuta

język angielski

poniedziałek

17.00-17.45

Lisowska Anna

matematyka

poniedzaałek

17.00-18.00

Łuczak Karolina

język  angielski

czwartek

17.00-17.45

Małożewska Aleksandra

język polski

wtorek

17.00-17.45

Michałowska Karolina

język niemiecki

wtorek

17.00-17.45

Nowak Magdalena

historia, wiedza

o społeczeństwie,

edukacja dla bezpieczeństwa

poniedziałek

17.00-18.00

Nowek Sylwester

historia

czwartek

17.00-18.00

Osińska Monika

język polski

poniedziałek

17.00-18.00

Okrój Alicja

informatyka

wtorek

17.00-17.45

Pasek Andrzej

religia

środa

17.00-17.45

Pasztaleniec Katarzyna

matematyka

piątek

17.00-17.45

Patyna Agata

wychowanie fizyczne

wtorek

17.00-17.45

Pietrzak Agnieszka

język polski

środa

17.00-17.45

Poniewierka Iwona

pedagog

wtorek

17.00-17.45

Rybak Lidia

geografia

czwartek

17.00-17.45

Sawicka Agata

wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

czwartek

17.00-17.45

Seta Alina

matematyka

czwartek

17.00-17.45

Sienkiewicz Beata

jezyk angielski, biologia

piątek

18.00-19.00

Słomińska Małgorzata

język polski

czwartek

17.00-17.45

Stępień Joanna

język angielski

czwartek

17.00-17.45

Szulc Anna

religia

wtorek

17.00-18.00

Topolewska Kamila

logopeda

środa

17.00-17.45

Trzepacz Aleksandra

matematyka

poniedziałek

17.00-17.45

Węgrzyńska Magdalena

język angielski

wtorek

17.00-18.00

Wilma Justyna

język polski

poniedziałek

17.00-18.00

Zarazińska Małgorzata

pedagog

poniedziałek

17.00-17.45

Zianowicz-Szulfer Jolanta

psycholog

środa

18.30-19.15

Ziemann Rafał

religia

czwartek

17.00-17.45

Zięba-Borucińska Marzena

język polski

czwartek

17.00-18.00