ZRZESZENIE MŁODYCH PISARZY

Zrzeszenie Młodych Pisarzy
Zrzeszenie Młodych Pisarzy

Zrzeszenie Młodych Pisarzy,

czyli klub dla wszystkich, którym pisanie sprawia przyjemność…

Nie trzeba mieć żadnych publikacji, by móc nazwać siebie pisarzem. Wystarczy pisać pamiętnik, opowiadanie, list , albo zwykły dziennik. Pisarz to nie zawód…to powołanie. To potrzeba wyrażenia siebie na papierze.

Pisanie jest jak układanie puzzli – zaczynasz od wyraźnych kształtów (bohaterowie) lub od ramki (zarys sytuacji), potem z każdym kolejnym kawałkiem widzisz coraz pełniejszy obraz, aż wreszcie wszystkie elementy są już na swoim miejscu, a ty patrzysz na to z góry i myślisz – to było fajne, chyba przeczytam to jeszcze raz.

Gaja Kołodziej

 

Wszystkich tych, którym pisanie sprawia przyjemność, a czytanie daje satysfakcję , zapraszam do śledzenia na bieżąco naszej stronki.

Zrzeszenie Młodych Pisarzy jest dla uczniów, którzy z przyjemnością piszą o rzeczywistości lub o świecie fikcyjnym. Jesteśmy otwarci dla miłośników wszystkich gatunków literackich. Powieści i opowiadania, wiersze, dramaty, kryminały, książki fantasy, przygodowe i obyczajowe. Jeśli piszesz jedno lub wszystkie – ten Klub jest właśnie dla Ciebie.

M. Zięba- Borucińska

ZAPOZNAJ SIĘ Z TWÓRCZOŚCIĄ CZŁONKIŃ I CZŁONKÓW NASZEGO KLUBU

Zapraszamy również do czytania naszego szkolnego bloga!

Klub Młodych Pisarzy (straszynskietresci.blogspot.com)