Archiwum

Fundacja „Dla Harry’ego”

Dzięki Państwa pomocy Szkolne Koło Przyjaciół Zwierząt mogło podjąć akcję, która wspiera Fundację dla Harry’ego.
Wspólnie dla ratowania głównie koni, zebraliśmy 1200zł, dzięki akcji świątecznego sianka. Z całego serca dziękujemy, że Państwo i Państwa pociechy mają w sobie tyle empatii aby ratować naszych mniejszych braci. W załączeniu przesyłamy informacje o Fundacji, która jest nam tak bardzo bliska i która zrzesza ludzi, którzy całkowicie poświęcili swoje życie dla ratowania zwierzat
DZIEKUJEMY

ORGANIZATOR
Fundacja „Dla Harry’ego”
Pod naszymi skrzydłami są 24 ocalone konie. Konie te nie pracują, ani nie zarabiają na siebie, każdy z Nich jest po przejściach, każdy z Nich dostał bilet do rzeźni. Zostaną z nami do końca swoich dni, kochane, szanowane i rozpieszczane. Konie żyją dzięki Wam, wspaniałym ludziom, darczyńcom.
Nadeszła zima, to bardzo ciężki okres dla koni, nie ma ukochanej trawy…
Koszty wyżywienia stada są wielkie.
Dzięki gnieceniu ziarna uzyskujemy najbardziej efektywny sposób żywienia koni, charakteryzujący się dużą przyswajalnością paszy. Dzięki temu nie traci też wartości odżywczych.
Pod naszą opieką jest dużo koni starszych, które potrzebują gniotownika, są konie chore a i wymagające szczególnej opieki.

Fundacja dla Harry`ego – Magdalena Szmigiera

http://pruszczgdanski.naszemiasto.pl/…/straszyn-wolontarius…