Archiwum

Wielki Maraton Czytelniczy – podsumowanie I semestru ( klasy VII- VIII)

Wielki  Maraton Czytelniczy – podsumowanie I semestru ( klasy VII- VIII)

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2020/2021 w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym ” W lustrze książki ” przeznaczonych dla uczniów klas VII- VIII wzięło udział 9 osób. Naszym uczniom udało się dotrzeć do zaproponowanych przez organizatorów tekstów, co było nie lada wyzwaniem. Pasjonaci książek z klas 7-8 biorący udział w konkursie , mają już za sobą 4 testy.  W czołówce najlepszych czytelników na poziomie klas starszych znaleźli się:

1. Zuzanna Fleszar- 72 p.
2. Maciej Fleszar- 69 p.
3. Wiktoria Toporowska- 57 p.

Serdecznie gratuluję i trzymam kciuki za znalezienie się uczestników na liście laureatów i wyróżnionych w konkursie. Powodzenia!

                                     Koordynator WMC
                                     M. Zięba- Borucińska