Archiwum

PARAOLIMPIADA

Drodzy rodzice, uczestnicy i ludzie dobrej woli, którym nie był obojętny dzisiejszy dzień i nasza dzisiejsza impreza😊
VIII Powiatowa Paraolimpiada w Straszynie, przeszła do historii.
Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w tą ideę, zarówno rodzicom: Państwu Godończuk, Laskowskim, Przybyłowicz, Michalskim, Chodowskim, Nowak, Hinc, Kaczorowskim, Semmerling, Pieczulis oraz Pani Agnieszce Adamczyk- Kos🤗 😘😍
Pani Madzi Leszczynskiej dziękujemy za wspaniała organizację na górnym parkingu, dzięki Niej, wszystko było jak trzeba
Sponsorom: firmie Polbruk, TYM-BUD, Parafii straszyńskiej i Ks. Prałatowi Ryszardowi Bugajskiemu, firmie LOTOS, Salvit Prima, AbInvestor, Truck Trans oraz firmie Mielnik. Współorganizatorom: Pomorskiemu Ośrodkowi Ruchu Drogowego w Gdańsku, Komendzie Powiatowej w Pruszczu Gdanskim, a także RCKiK w Gdańsku, który mobilnie nas dziś wspierał oraz Powiatowi Gdańsk
Ogromne podziękowania należą się chłopakom: Motobike3Miasto Stunt Show oraz Pawłowi Groszowi-Drift Patriot
Kochani, gdyby nie WY nie byłoby nas i tej imprezy mamy nadzieję, że się podobało i jeszcze się spotkamy👏🤗😊😍
Dyrekcja SP Straszyn i organizatorki:
Monika Król-Filutowska, Monika Betscher i Ania Kwiecień, dziękujemy, że byliście z nami, do zobaczenia za rok🤗😁😊😘😍