Archiwum

Szlachetna paczka.

Drodzy Państwo i kochane dzieciaki, z małym opóźnieniem 😊 ale to ze względu na to, iż udało nam się spełnić jeszcze kilka marzeń, informuje, iż tegoroczna akcja „Szlachetna Paczka”, przeszła nasze oczekiwania.
Udało nam się wszytko co zamierzyliśmy i jeszcze więcej ale to tylko dzięki społeczności Szkoły Podstawowej w Straszynie, jesteście wielcy!!!
Przygotowaliśmy wspólnie ponad 70 paczek dla dwóch rodzin, które były w totalnym szoku! Nikt nie spodziewał się, że Straszyn ma tak ogromne serce, ja wiedziałam🤗
Przekazuję zdjęcia z przygotowań oraz finału i podziękowania rodzin. Nie jestem w stanie wymienić wszystkich darczyńców ale chce podziękować również uczniom którzy poświęcili wiele godzin na przygotowania paczek. Nasze dzieciaki to ogromny potencjał, musimy być z nich dumni. DZIĘKUJĘ.
Ania Kwiecień