Dzień Edukacji Narodowej

13 października obchodziliśmy w szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie wraz z wychowawcami przygotowali akademię, którą uroczyście otworzyła pani Dyrektor Renata Jelińska składając serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły oraz uczniom. Głos zabrała również pani Justyna Kiedyk, która, poza życzeniami, przekazała radosną wiadomość – nasza pani wicedyrektor Grażyna Zawadzka została odznaczona Nagrodą Wójta.

Część artystyczną rozpoczął cudowny i wzruszający występ dzieci z klasy 2G pod okiem wychowawczyni – pani Oli Mateńki. Dzieci zaprezentowały umiejętności wokalne oraz złożyły życzenia wszystkim nauczycielom recytując wiersz.

W drugiej części programu wystąpili uczniowie z klas 2D wraz z panią Małgorzatą Wróblewską oraz 3E, przygotowani przez panie Katarzynę Łajewską oraz Ewelinę Szarmach – Pomaską prezentując w lekko żartobliwym tonie Przedmiotową Listę Przebojów. Śmiechom i serdecznościom nie było końca! Gdy wybrzmiały już tony ostatniej piosenki nadszedł czas na odtworzenie nagrania stworzonego ze wszystkimi chętnymi dziećmi z klas I -III na którym przekazali oni swoje najserdeczniejsze życzenia. Samorząd uczniowski pod czujnym okiem pani Moniki Filutowskiej – Król przygotował dla każdego pracownika szkoły drobny upominek, który został wręczony każdemu pracownikowi Szkoły.

Nasi aktorzy spisali się na medal!

Zapraszamy do odtworzenia krótkiego filmiku z  życzeniami oraz obejrzenia relacji fotograficznej z akademii.

życzenia

Zapraszamy do galerii zdjęć na naszym Facebooku