AKTUALNOŚCI,  DLA RODZICÓW,  DLA UCZNIÓW,  NOWINKI INFORMATYCZNE,  Uncategorized

Kółko informatyczne

Nasza szkoła bierze drugi raz udział w ogólnopolskim projekcie Centrum Mistrzostwa Informatycznego.
Już teraz wszyscy zainteresowani mogą uczestniczyć w BEZPŁATNYCH zajęciach – koła informatycznego, które od października poprowadzi Pani Anna Kwiatkowska, która zdobyła grant (ogólny) na prowadzenie zajęć w ramach ogólnopolskiego projektu CMI. Podczas zajęć uczestnicy klas IV-VI będą uczyć się przede wszystkim myślenia algorytmicznego oraz programowania, modelowania, tworzenia elementów w przestrzeni za pomocą drukarki/długopisów 3D.

Zajęcia, prowadzone będą na terenie naszej szkoły. Serdecznie zapraszam uczniów klas IV-VI.

Czas trwania zajęć: godzina lekcyjna, 1 raz w tygodniu.

W związku ze zmianami z plan: Kółko będzie prowadzone we wtorki godzina 15:10-15:55 – termin ostateczny

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność dostarczonych oświadczeń o wyrażeniu zgody na udział w kółku.  Zainteresowanych Uczniów wraz z Rodzicami proszę o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w kółku. 

Regulamin uczestnictwa ucznia w kółku informatycznym  

Zdecydowane osoby proszę o dostarczenie do dnia 19.09.2022r.

Oświadczenia o wyrażeniu zgody na udział oraz na przetwarzanie danych osobowych (plik do pobrania poniżej):

Załącznik nr 1 do regulaminu

Będziemy zajmować się różnymi zagadnieniami związanymi z informatyką oraz rozwijać zainteresowania  młodych informatyków. 

Szczegóły dotyczące projektu można znaleźć na stronie https://cmi.edu.pl

Zapraszamy:)