AKTUALNOŚCI,  DLA RODZICÓW,  DLA UCZNIÓW

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas VIII

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

 

21 czerwca uczniowie rozpoczęli wakacje. Tego dnia odbyło się kilka apeli. Podczas porannej ceremonii ósmoklasiści pożegnali się ze szkołą. Podczas gali Pani Poseł na Sejm RP, Magdalena Kołodziejczak wręczyła nagrody wyróżniającym się wśród ósmoklasistów następującym uczniom: Jakubowi Kajrysowi, Amelii Stykuć, Damianowi Kobieli i Anastasiyi Lizahub. Za wspaniałe osiągnięcia naukowe Pani Wójt gminy Pruszcz Gdański, Weronika Chmielowiec, wręczyła statuetkę Anastasiyi Lizahub. Również Pani Dyrektor, Renata Jelińska, za wyróżniające się osiągnięcia naukowe wyróżniła Emilię Szałaj i Wiktora Osowskiego, wręczając im statuetki.

Tego dnia nie było końca podziękowań za współpracę w mijającym roku szkolnym 2019/2020. Rodzice docenili duże zaangażowanie wychowawców i nauczycieli. Mam nadzieję, iż wkrótce tegoroczni absolwenci wykorzystają, to czego w tej szkole się nauczyli.

 Event doskonale poprowadzili świetni konferansjerzy Nina Kondrati Piotr Woźniak. Ceremonię  uświetniła część artystyczna wzbogacona przepiękną oprawą muzyczną, którą przygotowały Pani Monika Osińska, Pani Marzena Zięba – Borucińska i Pani Pamela Chłodna – Chylińska.

 

Uczniowie z klas czwartych i piątych oraz szóstych i siódmych równie radośnie, jak ich poprzednicy, pożegnali się nauczycielami i rozpoczęli wakacje. Podczas apeli Pani Dyrektor, Renata Jelińska i Pani Wicedyrektor, Beata Jakusz wręczyły dyplomy za wysokie osiągnięcia w nauce, a także wyróżniły uczniów, którzy mieli stuprocentową frekwencję. Uroczystość zakończenia roku uświetniły występy uczniów, a przede wszystkim oprawa muzyczna, którą przygotowała Pani  Pamela Chłodna – Chylińska.

Wakacje czas zacząć!

Zdjęcia:

Klasy VIII

Zdjęcia klasy IV, V, VI, VII