AKTUALNOŚCI,  DLA RODZICÓW,  DLA UCZNIÓW

Wycieczka do Zakopanego

W minionym tygodniu w dniach 10-14. 06 klasy 3e,3f i uczeń klasy 3c byli na wycieczce w Zakopanem.⛰️ Mimo mało sprzyjającej pogody 🌦️☔🌧️udało się nam wiele zobaczyć 🙂 Zwiedziliśmy między innymi Dolinę Kościeliską, Dolinę Chochołowską, Sanktuarkuim Matki Bożej Fatimskiej, Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzanskiego Parku Narodowego, wjechalismy kolejką na Gubałówkę, dowiedzieliśmy się jak powstaje prawdziwy oscypek i czym różni się od górskiego serka. Oczywiście nie zabrakło obowiązkowego punktu wycieczki czyli spaceru po Krupówkach. Codziennie po powrocie do willi w której nocowaliśmy, każdy mógł spędzić czas tak jak lubi 😉 mieliśmy do dyspozycji piłkarzyki, tenis stołowy, cymbergaj, bilard. Czas minął bardzo szybko i nim się obejrzeliśmy, trzeba było już wracać… Wycieczka była naprawdę wspaniała, a wszyscy trzecioklasiści byli niezwykle dzielni 💪 i spisali się na medal 🥇