AKTUALNOŚCI,  DLA RODZICÓW,  DLA UCZNIÓW

Wolontariat Ironman

Drodzy Państwo,
wolontariat podczas Enea IRONMAN 70.3 Gdynia, to świetna okazja by zaktywizować młodzież, która może zobaczyć dużą sportową imprezę od środka, spędzić czas w wakacje w ciekawy sposób,zdobyć doświadczenie, ale i również wyrobić godziny wolontariatu
 
Fundacja Miasta Sportu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w wolontariacie podczas Enea IRONMAN 70.3 Gdynia w dniach 1-4.08. Do zadań wolontariuszy będzie należała m.in obsluga punktów odżywczych, start, meta, biuro zawodów. Podczas wydarzenia czeka nas bieg nocny, wyścigi dzieci, zawody triathlonowe i ogromne sportowe emocje. Zawodnicy pokonają kilometry na najważniejszych ulicach Gdyni przy głośnym dopingu, a ich wysiłek zwieńczony będzie na mecie na plaży, gdzie szykujemy wspaniałą oprawę oraz muzyczną ucztę!
 
Wolontariuszem może zostać każdy, szczególnie zapraszamy uczniów oraz wielbicieli sportowych emocji. Wolontariat podczas Enea IRONMAN 70.3 Gdynia, to okazja przeżyć niesamowite emocje, przygodę życia, poznać nowe osoby, jak i wyrobić godziny wolontariatu potrzebne do rekrutacji do liceum. 🙂 
 
Zgłoszenia prosimy kierować na email – fundacjamiastasportu@gmail.com
Zapraszamy również do grupy na FB, Wolontariat dla ucznia: