Archiwum

„Kartka Wielkanocna” – konkurs informatyczny wyniki

Z radością informujemy, że został rozstrzygnięty konkurs informatyczny „Wielkanocna kartka” – w MS Paint

Prace charakteryzowały się dużą różnorodnością w podejściu do tematu. Komisja konkursowa podczas oceniania prac zwracała przede wszystkim uwagę na stopień trudności wykonania, wykorzystane narzędzia, pomysłowość, staranność prac.

Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców:

I miejsce: Marta R. i Oliwia S.

II miejsce: Maja P.

III miejsce: Stanisław O. i Daria G.

Wyróżnienie:

  • Lena B.
  • Szymon L.
  • Aleksandra L.
  • Karol T.
  • Tymon W.
  • Magdalena Z.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Nagrody oraz dyplomy dla zwycięzców, będą przekazane przez wychowawców w dniu zakończenia roku szkolnego. Osoby wyróżnione otrzymają w dniu zakończenia roku szkolnego dyplom uczestnictwa w konkursie oraz drobny upominek.