Drodzy Nauczyciele, Droga Dyrekcjo

W imieniu rodziców chcemy podziękować Wam za kolejny, bardzo trudny dla wszystkich rok. Dziękujemy wszystkim, którzy byli w tym niełatwym czasie wsparciem dla Naszych dzieci, wykazali się zrozumieniem, zachęcali do samodzielnej pracy, a jednocześnie byli obok, gdy samodzielność nie wystarczała.

Sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy, wymagała szybkiego dostosowania się do nowej rzeczywistości i wiemy, że tak samo jak My, Wy również zrobiliście wszystko, aby Nasze dzieci nie pozostały same.

Żegnamy również nauczycieli, których we wrześniu nie spotkamy – dziękujemy Wam i życzymy powodzenia.

Życzymy wszystkim: dzieciom, nauczycielom, dyrekcji i rodzicom dużo spokoju i odpoczynku, mając nadzieję, że spotkamy się we wrześniu w murach szkoły.