DLA RODZICÓW,  DLA UCZNIÓW

Bieg Charytatywny

Bieg Charytatywny

Kochani Uczniowie, drodzy Rodzice!

      Od 7 lat nasza szkoła współpracuje z Pomorskim Hospicjum Dziecięcym im. Dutkiewicza w Gdańsku. Mamy 20 wolontariuszy, którzy każdego roku- przy Państwa wsparciu i wsparciu wszystkich empatycznych uczniow, pomagają nam przywracać uśmiech podopiecznym hospicjum.

     Po raz piąty organizowany jest  również Bieg Charytatywny „Północny Pomaga”  przez Fundację Santander.  Już niebawem bo 24 września br. możemy wspólnie przebyć dystans 7,4 km , który można pokonać także w formie sztafety, biegnąc, idąc, płynąc, jadąc na rowerze, na wrotkach, na hulajnodze… ogranicza nas tylko wyobraźnia! Wydarzenie odbędzie się w dwóch formułach: stacjonarnej i wirtualnej, którą szczególnie polecamy z uwagi na nieograniczoną liczbę miejsc.

      Zapraszamy całą szkolną społeczność  do udziału w wydarzeniu, z którego dochód przeznaczony jest na budowane przez gdańską Fundację Hospicyjną Centrum Opieki Wytchnieniowej. Będzie to miejsce, które otoczy czasową opieką ciężko chore i niesamodzielne dzieci i dorosłych, a ich bliskim, którzy opiekują się nimi w domu, da chwilę wytchnienia. Centrum Opieki Wytchnieniowej jest bardzo pilną potrzebą, która ma szansę zmienić na lepsze życie naprawdę wielu osób – chorych i tych, którzy otaczają ich troską na co dzień. 

Z góry dziękujemy za Wasze wsparcie i udział w wydarzaniu. Pokażmy wszystkim, jaką radość sprawia wspólna aktywność w szczytnym celu!

               M. Zięba – Borucińska, M.Gorecka

Poniżej przesyłamy szczegółowe informacje od organizatorów biegu.

JAK DOŁĄCZYĆ DO BIEGU I POMÓC FUNDACJI HOSPICYJNEJ

Link do zapisów  https://fundacja.santander.pl/polnocny-pomaga-2022/?fbclid=IwAR3Jr9PVTZdSNqokhfDHP0q6c4PO5Z8U0jHABo7Dckg0TVvKNgyli6W0z-U

 

BARDZO WAŻNE !!! PROSIMY O REJESTRACJĘ UCZESTNIKÓW W CELU NADANIA NUMERÓW STARTOWYCH!!! Dzieci i młodzież do 18. roku życia uczestniczą w biegu bezpłatnie!

 

Bieg stacjonarny wyruszy 24 września o godzinie 11 spod Hali Olivii, przemierzy trasę wzdłuż Alei Grunwaldzkiej i zakończy się wspólnym piknikiem na Placu Zebrań Ludowych.

Bieg wirtualny można odbyć w każdym zakątku świata – wystarczy zapisać się i pokonać odległość 7400 metrów, gdziekolwiek się jest.

 

ZACHĘCAMY DO AKTYWNEGO UCZESTNICTWA POPRZEZ: 

dokumentowanie relacji z udziału w wydarzeniu i umieszczanie zdjęć z nadanymi numerami startowymi, filmików z przygotowań oraz z samego wydarzenia w mediach społecznościowych wraz z #podarujurlop #północnypomaga #fundacjasantander #fundacjahospicyjna #centrumopiekiwytchnieniowej

Link do zapisów tu: https://fundacja.santander.pl/polnocny-pomaga-2022/

#podarujurlop #północnypomaga #fundacjasantander #fundacjahospicyjna #centrumopiekiwytchnieniowej

Marzena Zięba-Borucińska