Archiwum

Konkurs „Młody Patriota”.

Z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości został zorganizowany w naszej szkole konkurs plastyczno-historyczny pt. „Młody Patriota”. Uczniowie z klas 4-6 szkoły podstawowej dostarczyli mnóstwo ciekawych i oryginalnych prac. Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić wiele z nich, w trzech kategoriach:

1 kategoria- Godło:

I miejsce:
Nina Jung 4b
Paweł Janicki 4e
II miejsce:
Małgorzata Chwiej 4e
III miejsce:
Oliwia Grabowska 5b

Zosia Dłużewska 5b

 

2 kategoria: Marszałek J.Piłsudski

I miejsce:
Aleksandra Miastkowski 5c

Oliwia Donatt 5c

II miejsce:
Lena Olszewska 4d
III miejsce: 

Mikołaj Warmowski 4b

3 kategoria: Straszyński bohater-Edward Nitka

I miejsce:
Alicja Stykuć 5b

Nina Gorzela 5b

II miejsce:
Ignacy Kwaśniewski 6b

III miejsce: 

Zuzanna Semmerling 6a


  Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie, zaś zwycięzcy w ww. kategoriach otrzymali pamiątkowe medale oraz nagrody w postaci książek. Organizatorem i sponsorem nagród był nauczyciel mgr Sylwester Nowek.

Gratuluję.