AKTUALNOŚCI,  DLA RODZICÓW,  DLA UCZNIÓW

Wolontariusze Szlachetnej Paczki – poszukiwani!

Drodzy Państwo,

w tym roku chcemy jeszcze bardziej być ze Szlachetną Paczką.

W końcu udało się stworzyć rejon w naszej miejscowości, potrzeba jednak wolontariuszy,

których z każdym rokiem jest coraz mniej. Może ktoś z Państwa miałby ochotę poświęcić trochę czasu dla innych? Niektórzy z nas także dali się kiedyś namówić, to wspaniałe doświadczenie, o którym

mówimy głośno J

Oto szczegóły, a my widzimy się już niebawem <3

 

Trwa rekrutacja wolontariuszy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. Kim oni są, dlaczego pomagają, czego nauczył ich wolontariat? Na stronie www.jestemwolontariuszem.pl dostępne są historie wolontariuszy, którzy opowiadają o swoich zadaniach i motywacjach. Sprawdź, co daje pomaganie i sam dołącz do wolontariatu!

Potrzeba ponad 14000 Wolontariuszy

Każdy Wolontariusz Szlachetnej Paczki to szansa na zmianę w życiu 3 rodzin, do których często z pomocą nie dociera nikt inny. Wolontariusz Akademii Przyszłości to szansa, że konkretne dziecko, które mierzy się z niską samooceną, spojrzy na siebie inaczej, uwierzy w siebie, zacznie dostrzegać swój potencjał.

„Trwa rekrutacja wolontariuszy Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości na nadchodzące edycje programów. Ten wyjątkowy wolontariat daje możliwość bycia częścią społeczności, w której możesz poczuć, że twoje działanie przekłada się na realną zmianę w życiu najbardziej potrzebujących, że masz wpływ na losy konkretnych ludzi z najbliższego otoczenia” – mówi Agnieszka Grzechnik, Dyrektorka Operacyjna Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości.