AKTUALNOŚCI,  DLA RODZICÓW,  DLA UCZNIÓW

Dzień Dyni

31 października członkowie Małego Samorządu Uczniowskiego zorganizowali dla swoich kolegów i koleżanek z klas 1-3 Dzień Dyni.

Dzieci wykazały się kreatywnością, pracowitością oraz umiejętnością współpracy. Podczas imprezy zostały przygotowane przeróżne atrakcje m.in. dyniowy Escape room w języku angielskim, mini kiermasz przysmaków z dyni i nie tylko.

Uczestnicy mogli obejrzeć film o dyniach, wysłuchać wielu ciekawostek oraz obejrzeć wystawę dyń konkursowych. Zainteresowanie konkursem i oryginalność prac przerosła nasze oczekiwania. Wyniki konkursu już wkrótce, bo czeka nas dużo pracy przy przygotowaniu nagród oraz dyplomów.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji przygotowanej przez mamę naszej Łucji Ząbek. Pani Monika bardzo wsparła nas podczas tego dnia wykonując również wspaniała, kolorowa jesienna scenografię do zdjęć. Serdecznie dziękujemy za współpracę.

Mały Samorząd organizuje wkrótce spotkanie podczas którego zaplanujemy kolejne działania.

Galeria zdjęć dostępna tutaj

https://drive.google.com/drive/folders/1N0uySrDrE4Ln9IQGuMJoKUiPdb6-Ao-L?usp=sharing