Europejski Dzień Języków Obcych

Dnia 11. października odbędą się w naszej szkole obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych.
Z tego też powodu każda klasa zostanie poproszona o przygotowanie na ten dzień stroju, który będzie symbolizował przypisane każdej klasie państwo europejskie.
Ponadto zachęcamy również uczniów z klas 1-3 do przygotowania prac symbolizujących państwa europejskie(na kartce od bloku o dowolnym wymiarze należy narysować flagi i symbole z którymi kojarzone jest dane państwo lub państwa, technika jest dowolna).
Starsze dzieci mogą przygotować muzykę, wykonać piosenkę lub kilka słów charakterystycznych dla przypisanego klasie państwa.
Tego dnia będą robione zdjęcia ukazujące Wasze stroje, zobaczymy która klasa zaangażuje się w 100 procentach. 📸
Zachęcamy do zabawy.
Dzięki Wam ten dzień może być tak kolorowy jak żaden inny!