Archiwum

Wielki Maraton Czytelniczy dla klas 7-8- podsumowanie konkursu

Mam wielką przyjemność ogłosić wyniki kolejnego etapu Wielkiego Maratonu Czytelniczego pt.” W lustrze książki” dla klas 7-8 SP.

W przeciągu 7 miesięcy nasi Uczniowie rozwiązywali testy z poszczególnych lektur konkursowych, co wiązało się z ich dodatkową pracą. Pragnę podkreślić, iż zaproponowane pozycje książkowe nie były łatwo dostępne, tym bardziej w obecnej sytuacji pandemicznej. Dlatego też gratuluję wszystkim Uczestnikom cierpliwości i wytrwania i życzę dalszych sukcesów!!   
Na podium znaleźli się:

1.Maciej Fleszar – 123 p.
2. Zuzanna Fleszar- 122 p.
3. Wiktoria Toporowska- 91 p.

Kolejne miejsca zajmują: A. Stykuć oraz H. Lontkowska, którym również serdecznie gratulujemy. Bardzo się cieszę, że naszą szkołę reprezentuje tak zdolna i pracowitą młodzież!!
                  Marzena Zięba-Borucińska

.