Archiwum

Zbiórka zakończona :)

Wszyscy uczniowie naszej szkoły włączyli się w zbiórkę misiów i materiałów plastycznych organizową przez Fundację „Mam Marzenie”. Każdego dnia uczniowie przynosili nowe pluszaki, bloki, kredki, bibuły i plastelinę. Wolontariuszki Szkolnego Koła Wolontariuszy Dobrych Duszy wykazały duże zaangażowanie odwiedzając wszystkie klasy i zachęcając do udziału w akcji.
W zbiórkę misiów włączyła się również klasa 3a, która podarowała swoje kieszonkowe na ten cel. Za uzbieraną kwotę wychowawca klasy Pani Barbara Sowa zakupiła misie.
Fantastyczny gest!
Dziękujemy wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom za ogromne serce, chęć pomocy i empatię. To dzięki Wam nasza wspólna akcja przeszła najśmielsze oczekiwania, a ponad 100 misiów i przyborów plastycznych zostało spakowanych w 8 ogromnych kartonów!
Dziękujemy! Dzieci na pewno będą szczęśliwe!