Drugi etap Konkursu wiedzy o gminie z okazji 50 lecia powstania Gminy Pruszcz Gdański

Nasza wspaniała piątka: Molenda Zofia, 6c;  Maćko Matylda, 6c; Nowak Patrycja, 8f; BrzęczekEkløv Karolina, 7b i  Woźnicka Ewa, 8f,  dnia 12 czerwca 2023 r. wzięła udział w  drugim etapie Konkursu wiedzy o gminie z okazji 50 lecia powstania Gminy Pruszcz Gdański. Pragnę nadmienić, iż na 26 osób z różnych szkół całej gminy Pruszcz Gdański biorących udział w drugim etapie konkursu – Nasza Wspaniała Piątka ze Szkoły Podstawowej im. Ignacego Krasickiego w Straszynie była najliczniejszą grupą.  A po konkursie były lody na tle pięćdziesięcioletniego fiata 125 p – tyle lat ile liczy sobie powstanie naszej gminy. Oficjalne wyniki i wręczenie nagród nastąpi w sobotę 24 czerwca 2023 r. podczas uroczystego pikniku z okazji 50-lecia gminy Pruszcz Gdański przy Urzędzie Gminy. Trzymamy kciuki za nasze zdolne uczestniczki.

Koordynator Konkursu
Sylwester Nowek