AKTUALNOŚCI,  DLA RODZICÓW,  DLA UCZNIÓW

Szlachetna Paczka – finał akcji

Zakończyliśmy weekend cudów, bo tak nazywamy ten czas, kiedy Szlachetna Paczka dociera do tych najbardziej potrzebujących.

Dociera tam dzięki tym, którym los ludzi w potrzebie nie jest obojętny. Dociera tam dzięki wam, ludziom o ogromnych sercach, dzięki społeczności straszynskiej która po raz kolejny pokazała ogromną siłę.

A to jak potraficie Państwo, w tak krótkim czasie, dać z siebie tak wiele, jest rzeczą która każdego roku zadziwia bardziej i choć są to w większości już weterani, którzy robią to każdego roku, to wciąż przybywa również nowych darczyńców.

Dziękujemy Wam że potraficie się tak pięknie dzielić i uczycie tego już najmłodszych. Udało nam się zabezpieczyć rodzinę na ten najbliższy, najtrudniejszy czas, a także zapewnić środki na tak ważna rehabilitację, od której zależy tak naprawdę wszystko. Ofiarowaliście Państwo ogrom produktów spożywczych oraz środków higienicznych. Z zebranych pieniążków dokupiliśmy koce, pościel oraz Ręczniki, a także wymarzony pokrowiec na gitarę. Była Kurtka na zimę, a jedna z naszych szkolnych rodzin podzieliła się opałem, tym samym zapewniła rodzinie ciepło na zimę, sama Pani Wójt zakupiła odkurzacz.

W sumie przygotowaliśmy 26 paczek i zebraliśmy prawie 3000 zł. Tak jeszcze nie było. Niech ogrom tej dobroci zatoczy koło i wróci także do Państwa. Miejcie świadomość, że dzięki Wam ktoś się uśmiecha mimo przeciwności, że przy wigilijnym stole usiądzie dzięki Waszej dobroci.

Z całego serca dziękujemy, Straszyn znów dał radę!!!

Organizator akcji, Dyrektor szkoły Renata Jelińska oraz osoby odpowiedzialne za tegoroczną zbiórkę.