AKTUALNOŚCI,  DLA RODZICÓW,  DLA UCZNIÓW

Konkurs Wiedzy o Gminie Pruszcz Gdański.

W dniu 11 maja 2023 r. w Szkole Podstawowej im. Ignacego Krasickiego w Straszynie odbył się pierwszy etap Konkursu wiedzy o gminie z okazji 50- lecia powstania Gminy Pruszcz Gdański. Wzięli w nim udział uczniowie klas 6c, 6d, 7b, 7c, 8b, 8c, 8d i 8f.
Komisja z Urzędu Gminy Pruszcz Gdański dokonała sprawdzenia testów z pierwszego etapu Konkursu wiedzy o Gminie Pruszcz Gdański edycja 2023 i wyłoniła zwycięzców konkursu:
1.
Szkoła Podstawowa w Straszynie:
1)
Molenda Zofia, 6c, ; 1) Maćko Matylda, 6c
2)
Nowak Patrycja, 8f
3)
BrzęczekEkløv Karolina, 7b; 3) Woźnicka Ewa, 8f.
Ww. uczennice zakwalifikowały się do drugiego etap Konkursu, który odbędzie się w terminie od dnia 12 czerwca 2023 r. do dnia 16 czerwca 2023 r., i zorganizowany będzie w Urzędzie Gminy Pruszcz Gdański.
Informacja o dniu i godzinie Konkursu zostanie umieszczona na stronie internetowej Urzędu Gminy Pruszcz Gdański:
www.pruszczgdanski.pl
Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy. 
 
Koordynator Konkursu
Sylwester Nowek