Idą święta, nie o smsie, a o kartce pamiętaj!

Kochani!

Zapraszamy do kolejnej  edycji ogólnopolskiej kampanii społecznej “IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”, której celem jest zwrócenie uwagi na ważność relacji międzyludzkich w świecie zdominowanym przez nowe technologie. W poprzednich edycjach kampanii wzięło udział kilka tysięcy szkół z Polski i zagranicy, których uczniowie wysłali ponad 3 miliony kartek do swoich bliskich oraz osób samotnych i potrzebujących.

Każda klasa w szkole decyduje do kogo chce wysłać kartki, przygotowuje je na lekcji (klasy 1-3) lub godzinie wychowawczej (klasy 4-8), a następnie uwiecznia swoje działania na zdjęciu oraz podczas wrzucania kartek do skrzynki pocztowej.

Zdjęcia (maksymalnie 3) proszę wysłać na adres: wydarzenia.straszyn@gmail.com do 15.12.2022 r. – w tytule maila proszę napisać: np. klasa 7d

Serdecznie zapraszamy!