AKTUALNOŚCI,  DLA RODZICÓW,  DLA UCZNIÓW

Wojewódzka Gala Wręczenia Zaświadczeń Laureatom Konkursów Przedmiotowych

Gala laureatów

 

22 kwietnia 2022r. odbyła się Wojewódzka Gala Wręczenia Zaświadczeń Laureatom Konkursów Przedmiotowych zorganizowanych w roku szkolny 2021/2022 przez Pomorskiego Kuratora Oświaty.  Uroczystość odbyła się w auli na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego, której gospodarzem była Pani Małgorzata Bielang, Pomorski  Kurator Oświaty. W akademii udział wzięli laureaci konkursów przedmiotowych, rodzice, nauczyciele oraz dyrektorzy szkół.  Podczas gali naszą szkołę reprezentowała Zuzanna Fleszar, uczennica
z klasy 8b, która jest tegoroczna Laureatką Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego.

Pani Małgorzata wręczyła laureatom konkursów przedmiotowych zaświadczenia, gratulując im uzyskanych wyników. Kurator podkreśliła, iż najwyższe noty uczniów to zasługa ich talentu i pracy, ale także ukoronowanie ogromnego wysiłku nauczycieli dzielących się z uczniami wiedzą
i umiejętnościami.

Opracowała:  Monika Osińska