AKTUALNOŚCI,  DLA RODZICÓW,  DLA UCZNIÓW,  KONKURSY

Konkurs plastyczny „Bądźmy EKO zaangażowani”

 

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka – Filia w Pruszczu Gdańskim oraz Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim zapraszają uczniów klas VI, VII, VIII szkół podstawowych i klas I szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w powiatowym konkursie plastycznym pt. „BĄDŹMY EKO ZAANGAŻOWANI”. Celem konkursu jest m. in. rozwój świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży a także zachęcanie do podejmowania praktycznych działań na rzecz ochrony środowiska.

Prace plastyczne w formacie A ³, wykonane techniką dowolną prosimy dostarczyć do PBW Filii w Pruszczu Gdańskim, ul. Obrońców Pokoju 6 do dnia 16 listopada br.

Jury powołane przez organizatora dokona oceny prac, biorąc pod uwagę m. in. zgodność z tematem,  

walory merytoryczne, artystyczne i estetyczne. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych.

Wszelkich informacji udzielają organizatorzy

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie!

Regulamin