Archiwum

Wyniki szkolnego konkursu chemicznego – Moje doświadczenie chemiczne

Kochani uczniowie!
Dziękuję Wam za wspaniałe filmy, które przysłaliście na konkurs. Ogromnie doceniam trud włożony w prace konkursowe. Podziwiam odwagę, szczególnie tych, którzy zdecydowali się wystąpić przed kamerą oraz Waszą inwencję i pomysłowość.
Każda z nadesłanych prac zasługiwała na 6 i tak też została przeze mnie oceniona.
Niestety tylko trzy prace mogliśmy nagrodzić. Przyznajemy zatem 3 pierwsze miejsca. Gratulujemy: Lence Trawickiej za mega oryginalność formy w przedstawieniu „Ekologicznego wulkanu”, Zuzi Fleszar za cierpliwość i dokładność w wykonaniu doświadczenia „Wędrująca woda” oraz Krzysiowi Szczepanikowi za profesjonalizm w każdym calu przed kamerą przy badaniu odczynów roztworów naturalnym wskaźnikiem alkacymetrycznym jakim jest wywar z czerwonej kapusty!
Gratuluję Wam wszystkim!