AKTUALNOŚCI,  KPZ- NOWINY

4.10 – Światowy Dzień Zwierząt

4 października – Światowy Dzień Zwierząt
😍😘❤

„Dopóki ktoś nie umiłował zwierzęcia, część jego duszy pozostaje nieobudzona”
Anatole France

Dzień ten jest dniem rozpoczynającym Światowy Tydzień Zwierząt (do 10 października).
Głównym celem obchodów Światowego Dnia Zwierząt jest zwrócenie uwagi ludzi na los wszystkich zwierzaków, szczególnie na los zwierząt bezdomnych, potrzebujących pomocy, porzuconych. Cały miesiąc październik jest miesiącem dobroci dla zwierząt. Zastanówmy się, czy nie możemy pomóc jakiemuś biednemu, poszkodowanemu przez los zwierzakowi. Pamiętajmy, że jeden gest może wszystko zmienić, nasza uważność na krzywdę zwierząt może uratować ich życie.
Od 12 października zaczynamy coroczną zbiórkę dla zaprzyjaźnionego Ciapkowa.
Już dziś prosimy o wsparcie😊🤗😍