Archiwum

#TrashChellenge – sprzątamy Straszyn 2019

W imieniu Sołtysa Straszyna Rada Rodziców zaprasza do wzięcia udziału w akcji „SPRZĄTANIE STRASZYNA”, która odbędzie się 30 marca 2019, w sobotę, od 10:00.  Od tej godziny na placu przy ulicy Pocztowej Sołtys będzie rozdawał worki na śmieci. Każdy sprząta wybrane przez siebie miejsce, a pełne worki zostawia w widocznym miejscu, zgłaszając sołtysowi gdzie się znajdują (tel. 501 318 969).

Dodatkowo proponujemy Wam udział w #TrashChallenge, który jest teraz bardzo popularny. Przy współpracy z podmiotami wspierającymi naszą akcję chcielibyśmy uatrakcyjnić zabawę i rozdysponować następujące, drobne nagrody:

  • 2 vouchery dla 2 osób na zestawy dnia w Cafe Stacja w Straszynie
  • 3 vouchery po 50 zł do wykorzystania w Restauracja Z IKRĄ w Pruszczu Gdańskim
  • 2 pizze i 2 piwa w Marilyn BAR w Straszynie
  • 5 podwójnych zaproszeń do Centrum Hewelianum w Gdańsku
  • 5 podwójnych biletów do kina

Zasady staszyńskiego #TrashChallange są proste:

1️. Robicie sobie jak najśmieszniejsze/najciekawsze zdjęcie z jak największą ilość śmieci zebranych przez Was (mogą być 2 zdjęcia na tle krajobrazu przed sprzątaniem a drugie gdy już śmieci zostały zebrane)

  1. Przesyłacie zdjęcia w komentarzu do tego postu lub wysyłając do strony Sołectwo Straszyn (czekamy na zdjęcia do soboty końca dnia)

3️. W niedzielę bawimy się dalej: publikujemy wszystkie zdjęcia do jednego postu i dajecie 👍 zdjęciom, które Wam się najbardziej podobają. Kończymy głosowanie we wtorek.Dodatkowo proponujemy Wam udział w #TrashChallenge, który jest teraz bardzo popularny. Przy współpracy z podmiotami wspierającymi naszą akcję chcielibyśmy uatrakcyjnić zabawę i rozdysponować następujące, drobne nagrody: Dodatkowo proponujemy Wam udział w #TrashChallenge, który jest teraz bardzo popularny. Przy współpracy z podmiotami wspierającymi naszą akcję chcielibyśmy uatrakcyjnić zabawę i rozdysponować następujące, drobne nagrody:

Szczegóły na poniższych stronach:

https://www.facebook.com/events/2019994194962594/

https://www.facebook.com/Straszyn.Solectwo/?__tn__=%2CdkCH-R-R&eid=ARDMR3Fo2moUVyQPDoibX6Xi6NXuIR6L-joArF5TLfqeKs7R92LDI7ZPuL4aGMBrSkQ4ddWPBmXOW2VI&hc_ref=ARRIsUDe0sSirDeQZopIT5MnR7IxyPCGu0AMWjVM85pfBaOq8qLfe-hjKQW5_lotGac&fref=nf&hc_location=group