AKTUALNOŚCI,  DLA RODZICÓW,  DLA UCZNIÓW

Wyniki szkolnego konkursu ortograficznego dla klas 2 i 3

Szkolny Konkurs Ortograficzny
dla uczniów klas II i III SP
 
 
     07 marca 2023r. odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas 2. i 3. Wzięło w nim udział 13 uczniów wyłonionych w eliminacjach klasowych. Uczestnicy pisali dyktando zatytułowane „W bibliotece”. Wszyscy przedstawiciele klas potwierdzili wysokie kompetencje ortograficzne oraz dbałość o estetykę pisania.
 
W kategorii klas drugich:
Szkolną Mistrzynią Ortografii została Hania Nowacka z kl. 2D
Tytuł Wicemistrza Ortografii otrzymał Wojtek Bąk z kl. 2G
Trzecie miejsce zajął Milan Wierzbicki z kl. 2F
 
W kategorii klas trzecich:
Szkolnym Mistrzem Ortografii został  Nikodem  Chmielewski, kl. 3E
Wicemistrzem Ortografii – Kacper Wiwatowski, kl. 3C
Trzecie miejsce zajęła Ewa Zbrzeźniak, kl. 3D
Wyróżnienie otrzymała Kornelia Rycak z kl. 3D
 
     Szkolni Mistrzowie Ortografii Hania Nowacka i Nikodem Chmielewski będą reprezentantami klas II i III w Gminnym Konkursie Ortograficznym, który odbędzie się 22 marca 2023r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Borkowie.
 
Wszystkim uczestnikom szkolnych zmagań konkursowych serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.