Uncategorized

Szkoła dla Rodziców

Szkoła dla Rodziców

Urząd Gminy Pruszcz Gdański wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Pruszczu Gdańskim z siedzibą w Cieplewie zaprasza na bezpłatne zajęcia stacjonarne lub on – line pn. „Szkoła dla Rodziców”.
Jeśli chcesz zyskać nowe umiejętności wychowawcze, pogłębić posiadaną wiedzę oraz poprawić relacje z własnym dzieckiem, te zajęcia są dla Ciebie!
Oferta skierowana jest do Rodziców, którzy: chcą nawiązać lepszy kontakt ze swoim dzieckiem, pogłębić umiejętności wychowawcze, chcą nauczyć się rozwiązywać konflikty bez przemocy, chcą tak słuchać, by dzieci do nich mówiły i tak mówić, aby dzieci ich słuchały.
Organizatorzy projektu: Urząd Gminy Pruszcz Gdański, Gminna Komisja Rozwiązywania problemów Alkoholowych Gminy Pruszcz Gdański we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Pruszczu Gdańskim z siedzibą w Cieplewie.
Zapisy przyjmuje Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej do 04.04.2022r. pod numerem telefonu 668 – 869 – 721 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 14.00.
Udział w zajęciach jest bezpłatny.
Program adresowany jest do mieszkańców gminy Pruszcz Gdański
(liczba miejsc ograniczona). Koszty realizacji zajęć pokrywa Urząd Gminy Pruszcz Gdański w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.