Wielki Maraton Czytelniczy dla Najmłodszych – podsumowanie

Wielki Maraton Czytelniczy dla Najmłodszych „Spotkacie Nowych Przyjaciół”

–  wyniki

12 kwietnia uczestniczy Maratonu Czytelniczego dla klas drugich i trzecich napisali ostatni test. Możemy zatem uznać, że tegoroczna rywalizacja naszych najmłodszych czytelników została ukończona.

W tym roku szkolnym w Maratonie wzięło udział 26 uczniów. Nie było łatwo, nie zawsze można było pisać test w bibliotece szkolnej, czasami któryś z maratończyków chorował. Jednak większości uczestnikom należy pogratulować wytrwałości i uporu w dążeniu do realizacji podjętego we wrześniu wyzwania.

Szczególne podziękowania kierujemy do najbliższych naszych zawodników – za ich zaangażowanie i wsparcie na co dzień.

Przedstawiamy zwycięzców:

1. miejsce – Patrycja P. kl. 3b – 121 pkt.
  2. miejsce – Piotr Z. kl. 3d – 116 pkt.
  3. miejsce – Amelia S. kl. 3d – 115 pkt.

Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział. Szczegółowe wyniki do wglądu w bibliotece szkolnej.

Pamiętajcie – niezależnie od ilości zdobytych punktów każdy z Was jest wygranym, ponieważ  „czytanie dobrych książek jest niczym rozmowa z najwspanialszymi ludźmi” (Kartejusz).

Zapraszamy do udziału w Maratonie Czytelniczym w kolejnym roku szkolnym – nauczycielki biblioteki szkolnej.