Konkurs Miesiąc Świadomości Autyzmu

UWAGA!!! KONKURS!!!
Samorząd Uczniowski przyłącza się do obchodzonego w naszej szkole miesiąca świadomości autyzmu.
Z tej okazji członkowie SU przygotowali konkurs plastyczny na plakat pt. „Autyzm, wiem, staram się zrozumieć, nie oceniam, wspieram”
Technika wykonania plakatu dowolna.
Jedyna zasada zachowana podczas wykonania pracy to przewaga koloru niebieskiego oraz pojawienie się elementu puzzla/puzzli
Ważne jest aby hasło: autyzm, wiem ,staram się zrozumieć, nie oceniam, wspieram było widoczne na plakacie
Termin wykonania prac 30 kwietnia. Rozstrzygnięcie konkursu do 7 maja . Zdjęcie pracy można przesłać za pośrednictwem teams do Mai Moskal lub przynieść do szkoły i zostawić w specjalnie opisanym kartonie przy portierni od wejścia głównego. Galeria waszych prac zostanie zaprezentowana na korytarzu szkoły.