Ogólnopolski konkurs informatyczny „Orzeł informatyczny” wyniki

Z radością informujemy, że znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Informatyczny” online. Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki. Z tego powodu pragniemy złożyć gratulacje wszystkim uczniom, którzy postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując szczególne zainteresowanie przedmiotem, zaangażowanie w naukę i ambicję.

Zgodnie z regulaminem konkursu online przyznane zostały następujące tytuły oraz dyplomy:
– za miejsca od I do III – tytuł i dyplom laureata ogólnopolskiego konkursu oraz nagrodę,
– za miejsca od IV do VIII – tytuł i dyplom laureata ogólnopolskiego konkursu,
– pozostałym uczestnikom bez względu na uzyskany wynik przyznany został dyplom uznania.

Dyplomy dla uczestników, podziękowania dla Szkolnych Koordynatorów oraz certyfikaty dla szkół zostaną wysłane po wznowieniu zajęć stacjonarnych w szkołach.

Mamy zaszczyt poinformować, że wśród laureatów z Naszej szkoły znaleźli się:

VI miejsce w kraju – Maciej F klasa 8a  -> 21 pkt /26

VII miejsce w kraju Jakub D klasa 7d -> 20 pkt ​/26