AKTUALNOŚCI,  DLA RODZICÓW,  DLA UCZNIÓW,  KONKURSY

Konkursy z okazji Dnia Języków Obcych

Konkursy z Okazji „Dnia Języków Obcych”

Chcesz zostać projektantem? Chcesz obudzić w sobie kreatywną duszę? Chcesz się podzielić swoją wizją artystyczną i przy okazji wygrać nagrodę?
Jeśli tak, to poniższe konkursy są adresowane do Ciebie
a) dla klas 1-3 „Językowa okładka na zeszyt”
Należy przygotować projekt okładki na zeszyt, na którym muszą znaleźć się słowa oraz elementy charakterystyczne z danego kraju. Okładką należy obłożyć zeszyt i w takiej postaci oddać na konkurs.(Pomoc rodziców mile widziana). Materiał okładki oraz jej zdobienia są dowolne.
b) dla klas 4-8 „Językowy T-shirt”
Należy przygotować projekt koszulki obrazującej wybrany przez siebie kraj, musza się na niej znaleźć słowa z języka danego kraju oraz charakterystyczne elementy związane z danym krajem.(wystarczy wziąć używany T-shirt z szafy, pomyśleć o jego ozdobieniu i gotowe.)
Projekty należy oddać Beacie Sienkiewicz, Joannie Stępień lub Eli Szelidze do dnia 27 października.