Archiwum Chłopcy z 6a podczas klasowego Dnia Chłopaka. Dziewczyny zadbały o swoich kolegów przygotowując im moc atrakcji i słidkie nagrody za udział w konkursach 🍬🍭🍩🎁 29 września 2018 Poprzedni A za oknem już jesień... Lidia Warcholak klasa 2a Nowsze Tak dziś klasa 4F świętowała Dzień Chłopaka:-) Były kręgle, bilard, żołnierzyki i dużo dobrej zabawy!!! Zobacz również Informacja dotycząca dowozów w poniedziałek 2 września 2019 r. 21 sierpnia 2019 Wizyta w zaprzyjaźnionym Gdyńskim schronisku Ciapkowo. 13 lutego 2019 🏟🏟Z Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku🏟🏟 31 października 2018