AKTUALNOŚCI,  DLA RODZICÓW,  DLA UCZNIÓW,  KONKURSY

Konkurs z języka angielskiego THE BAT KID 2021

 
OGÓLNOPOLSKI KONKURS SŁUCHANIA ZE ZROZUMIENIEM

Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

THE BAT KID 2021

 KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS 4-8

THE BAT KID

Zapraszam wszystkich do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Słuchania ze Zrozumieniem The Bat Kid! Jest to konkurs przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych w trzech kategoriach wiekowych: kl.IV, kl.V-VI oraz kl.VII-VIII.

Konkurs odbędzie się 7 października br., a czas na zgłoszenia trwa do 27 września. płatność za konkurs 14,50złSzczegółowe informacje na stronie https://www.thebatkid.pl/pl/ , na stronie dostępne są również testy z poprzednich lat.Zgłoszenia uczniów proszę wysyłać przez dziennik elektroniczny do p.Joanny Stępień.