Pasowanie na ucznia

15 października 2020r. w naszej szkole odbyła się wspaniała uroczystość – ślubowanie i pasowanie uczniów klas pierwszych. Z powodu panującej pandemii uroczystość odbyła się bez obecności rodziców.

Odświętnie ubrani pierwszoklasiści z radością w sercach i z przejęciem zaprezentowali przygotowane wierszyki i zaśpiewali piosenki.

Po prezentacji uczniów nastąpiła ceremonia ślubowania uczniów i pasowania, którego dokonała Pani Dyrektor Renata Jelińska. Pani Wicedyrektor Beata Jakusz wraz z Panią Wicedyrektor Grażyną Zawacką wręczyły każdej klasie prezenty. Bohaterowie otrzymali również dyplomy i słodkie upominki.

Następnie zadowoleni uczniowie pozowali do wspólnej fotografii.

Ten dzień z pewnością na długo pozostanie w miłych wspomnieniach wszystkich pierwszoklasistów.