DLA RODZICÓW,  DLA UCZNIÓW,  KPZ- NOWINY,  SERCE SZKOŁY,  UCZNIOWIE W AKCJI

Wizyta „Domu Tymczasowego u Aruru” dla gryzoni.

W ostatnią środę, Szkolne Koło Przyjaciół Zwierząt w Straszynie gościło „Dom Tymczasowy u Aruru” dla gryzoni.
Nasze wspaniałe, pełne empatii dzieciaki wzięły udział w wykładzie na temat opieki nad tymi wspaniałymi zwierzakami. Wiedzą już teraz, że nie ważne jakie gabaryty zwierzęta posiadają, trzeba wszystkim okazać moc miłości, że nie tylko musimy dbać o konie, pieski, kotki, czy też walczyć o ochronę zagrożonych, dzikich gatunków. Naszym obowiązkiem jest dbać o wszystkie żywe istoty.
Tym kieruje się nasze koło i w ten sposób chcemy ukształtować nowe pokolenie.
Jesteśmy dumne, że mamy tak plastyczny materiał-nasze dzieciaki, które mogą jeszcze zmienić ten wspaniały ale jakże zaniedbany świat, tylko one mogą powiedzieć NIE, wykorzystywaniu i krzywdzeniu zwierząt.
Dziękujemy,
Ania Kwiecień
i Ewelina Hańć-Kreńska
🤗😘🐾🐀🐿🐾😘🤗
Dziękujemy za obecność i przekazanie wielu treści, liczymy na kolejne spotkania i przesyłamy dużo uścisków dla Aruru