AKTUALNOŚCI,  DLA RODZICÓW,  DLA UCZNIÓW

” W lustrze Książki”- wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego

Uwaga!
Dnia 12 kwietnia br. odbył się ostatni test Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla klas 7-8. Uczniowie przez kilka miesięcy,w pocie czoła, czytali wyznaczone utwory ,po czym pisali test ze znajomości konkretnych dzieł. Jako polonistki jesteśmy dumne z naszych podopiecznych , którzy dodatkowo czytają i jednocześnie pokazują, że w dobie nowoczesności- czytanie również jest atrakcyjne!!!
Na poziomie klas 7-8 w konkursie wzięło udział 7 Śmiałków, którzy zagłęili się w lekturę 7 utworów literackich… Na podium stanęły:
1. Lisowska Alicja – 119 p.
2. Szałaj Emila- 112p.
3.Lizahub Abastasiya -108 p.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom, których starania zostaną nagrodzone!
Marzena Zięba-Borucińska i Joanna Adamczyk