KADRA I DYŻURY

Harmonogram konsultacji nauczycieli w I półroczu roku szkolnego 2022/2023.

Konsultacje odbywają się w każdy pierwszy dzień miesiąca.

 
 
Imię i nazwiskoNauczany przedmiot Dzień tygodniaGodzina 
Adamczyk Joannajęzyk polskiponiedziałek18.00-18.45 
Betscher-Karpińska Monikapsychologpiątek18.00-18.45 
Biedrzycka Jadwigajęzyk niemieckiśroda18.00-18.45 
Borkowska Izabelareligiaponiedziałek18.00-18.45 
Chłodna-Chylińka Pamelamuzykawtorek18.00-18.45 
Chylińki Witoldwychowanie fizyczneponiedziałek18.00-18.45 
Dampc-Szablewska Kamilatechnikaponiedziałek18.00-18.45 
Druszcz Dorotabiologiaczwartek18.00-18.45 
Dudkiewicz Adrianwychowanie fizyczneponiedziałek18.00-18.45 
Freda Małgorzatamatematykaponiedziałek18.00-18.45 
Głodowska-Olszewska Sylwiajęzyk angielskiczwartek18.00-18.45 
Górecka Magdalenawychowanie fizyczneśroda18.00-18.45 
Gradel Annaprzyroda, geografiaponiedziałek18.00-18.45 
Heldt Karolreligiaponiedziałek18.00-18.45 
Iglińska Gabrielalogopedaśroda18.00-18.45 
Jagiełło-Królikowska Marlenanauczyciel terapeutaczwartek18.00-18.45 
Jakusz Beatamatematykawtorek18.00-18.45 
Kaczmarkiewicz-Schmidt Agnieszkahistoriaponiedziałek18.00-18.45 
Kiedyk Pawełwychowanie fizycznepiątek18.00-18.45 
Kozikowska Małgorzatachemia, wychowanie do życia w rodzinieponiedziałek18.00-18.45 
Król- Filutowska Monikawychowanie fizyczneczwartek18.00-18.45 
Kryger Agnieszkaplastyka, język angielskiwtorek18.00-18.45 
Kwiatkowska Annainformatykaczwartek18.00-18.45 
Lasota Grzegorzwychowanie fizyczneczwartek18.00-18.45 
Liberacka Danutajęzyk angielskiśroda18.00-18.45 
Lisowska Annamatematykaśroda18.00-18.45 
Łuczak Karolinajęzyk angielskiśroda18.00-18.45 
Łyko Lucynawychowanie do życia w rodzinieśroda18.00-18.45 
Michałowska Karolinajęzyk niemieckiśroda18.00-18.45 
Nowak Magdalenahistoria, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwaczwartek18.00-18.45 
Nowak Magdalenamatematykaczwartek18.00-18.45 
Sylwester Nowekhistoria, wiedza o społeczeństwieponiedziałek18.00-18.45 
Okrój Alicjainformatykapiątek18.00-18.45 
Osińska Monikajęzyk polskiśroda18.00-18.45 
Pasek Andrzejreligiawtorek18.00-18.45 
Pasztelaniec Katarzynamatematykapiątek18.00-18.45 
Patyna Agatawychowanie fizyczneśroda18.00-18.45 
Pietrzak  Agnieszkajęzyk polskiczwartek18.00-18.45 
Poniewierka Iwonapedagogśroda18.00-18.45 
Puta-Kanarek Annajęzyk polskiśroda18.00-18.45 
Rybak Lidiageografiaczwartek18.00-18.45 
Sawicka Agatawychowanie fizycznewtorek18.00-18.45 
Seta Alinamatematykaśroda18.00-18.45 
Sienkiewicz Beatajęzyk angielskipiątek18.00-18.45 
Słomińska Małgorzatajęzyk polskiśroda18.00-18.45 
Stępień Joannajęzyk angielskiwtorek18.00-18.45 
Szeliga Elżbietajęzyk angielski18.00-18.4518.00-18.45 
Szulc Annareligiaponiedziałek18.00-18.45 
Świąder Magdalenafizykaponiedziałek18.00-18.45 
Topolewska Kamilalogopedaśroda18.00-18.45 
Trzepacz Aleksandramatematykaponiedziałek18.00-18.45 
Węgrzyńska Magdalenajęzyk angielskiśroda18.00-18.45 
Wilma Justynajęzyk polskiponiedziałek18.00-18.45 
Zarazińska  Małgorzatapedagogponiedziałek18.00-18.45 
Zatorka Annawychowanie do życia w rodzinieczwartek18.00-18.45 
Zianowicz-Szufler Jolantapsychologśroda18.00-18.45 
Zięba-Borucińska Marzenajęzyk polskiponiedziałek18.00-18.45