Rekolekcje

W dniach 23, 24 i 25 marca br. uczniowie Naszej szkoły będą brali udział w rekolekcjach wielkopostnych w kościele pod wezwaniem św. Jacka Odrowąża.

W poniedziałek i wtorek pod opieką nauczycieli udadzą się do kościoła zgodnie z następującym porządkiem:

– na godzinę 9:30 uczniowie edukacji wczesnoszkolnej,
mający zajęcia lekcyjne do południa,

– na godzinę 10:30 uczniowie klas IV – V,

– na godzinę 12:30 uczniowie klas VI, VII i VIII,

– na godzinę 14:00 uczniowie edukacji wczesnoszkolnej,
mający zajęcia lekcyjne po południu.

Po naukach w kościele:
– uczniowie edukacji wczesnoszkolnej wracają do szkoły pod opieką nauczycieli i udają się na obiad, a następnie na zajęcia zgodnie z planem,

– uczniowie klas IV – V wracają do szkoły pod opieką nauczycieli
i udają się na obiad, a następnie do domu,

– uczniowie klas VI, VII i VIII udają się do szkoły na obiad, a następnie do domu.

Zgodnie z powyższą informacją w poniedziałek i wtorek uczniowie klas IV – V będą mieli zajęcia lekcyjne do godziny 10:00 i udają się do kościoła pod opieką nauczycieli, z którymi mają 4 lekcję.

Natomiast uczniowie klas VI, VII i VIII będą mieli zajęcia lekcyjne w poniedziałek i wtorek do godziny 12:00 i udają się do kościoła pod opieką nauczycieli, z którymi mają 6 lekcję.

W środę 25 marca br. uczniowie pod opieką nauczycieli udadzą się do kościoła na mszę świętą na zakończenie rekolekcji zgodnie z następującym porządkiem:

– uczniowie edukacji wczesnoszkolnej, mający zajęcia lekcyjne do południa, na godzinę 9:30,

– uczniowie klas IV – VIII na godzinę 11:30.

Zgodnie z powyższą informacją w środę uczniowie klas IV – VIII będą mieli zajęcia lekcyjne do godziny 10:55 i udają się do kościoła pod opieką nauczycieli, z którymi mają 5 lekcję.