Tydzień Uczniowskiej Supermocy

Gwiazdy, które są wokół nas i chodzą szkolnymi korytarzami. ⭐️⭐️⭐️⭐️
W tym roku chcemy zaprosić Was do współtworzenia rakiety, która poprowadzi nas prosto do naszych gwiazd.
Niech każdy stanie się budowniczym i małą częścią tej rakiety.
Rakieta znajdzie swoje miejsce w szkole, możesz dołożyć swoją część i ozdobić ją jak tylko chcesz!
Każda rakieta powinna mieć obrany również swój cel, dlatego zapraszamy Was również do stworzenia nieba pełnego gwiazd. Zadaniem dla każdej klasy przygotowanie swojej gwiazdy z papieru, udekorowanie jej wg swojego pomysłu i podpisanie imieniem, by później w wybranym miejscu w szkole stworzyć niebo szkolnych gwiazd. W wybranym miejscu, każdy na nitce lub sznurku zawiesza swoją gwiazdę. Niech każdy wie, że jest gwiazdą i może świecić swoim blaskiem.
Zróbcie potem wspólne zdjęcia pod niebem pełnym szkolnych gwiazd i wyślijcie na adres mailowy: wydarzenia.straszyn@gmail.com

Lecimy ➡️ od 17 października. 🚀
Bilety na lot są bezpłatne i dla każdego, wystarczy wielki uśmiech i pozytywne myślenie.
Kto leci z Nami?