AKTUALNOŚCI,  DLA RODZICÓW,  DLA UCZNIÓW

Zajęcia kulinarne dla klas 4-7

UWAGA!!!
Drodzy Państwo, kochani uczniowie – ruszamy z projektem, który ma poszerzyć grono przyjaciół „kuchennych rewolucji”😉
Otóż okazuje się, że zwolennicy terapii gotowaniem mówią, że pomaga zrozumieć emocje. Uczy odłączać się od umysłu, a skupiać się na zmysłach. Przede wszystkim zaś odpuszczać perfekcjonizm, potrzebę kontroli. Osoby, które ją praktykują, częściej ufają intuicji, są spokojniejsze i bardziej pewne siebie. Dodatkowo, kuchenna terapia jest świetną zabawą i może okazać się smakowita. A czy jest skuteczna? Przekonaj się o tym!
Zapraszamy do zapisów uczniów klas 4-7. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki w godz. 16.30-18.30.
Na zgłoszenia przez dziennik elektroniczny czeka Pani Anna Kwiecień.
Do zobaczenia 👍🧑‍🍳😋🤗👩‍🍳