Kółko informatyczne w ramach projektu CMI

Koło informatyczne prowadzone będzie od października przez p. Annę Kwiatkowską, która zdobyła grant na prowadzenie zajęć w ramach ogólnopolskiego projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego. Zajęcia dla uczniów są bezpłatne.

Zajęcia, prowadzone będą na terenie naszej szkoły. Serdecznie zapraszam uczniów klas IV-VI.

Czas trwania zajęć: dwie godziny lekcyjne, 1 raz w tygodniu.

(środa godz.: 8:30-10:00)

Ilość miejsc ograniczona. Zainteresowanych Uczniów wraz z Rodzicami proszę o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w kółku

Oświadczenia o wyrażeniu zgody na udział oraz na przetwarzanie danych osobowych (plik do pobrania poniżej):

Zdecydowane osoby proszę o dostarczenie do dnia 17.09.2021r.

Będziemy zajmować się różnymi zagadnieniami związanymi z informatyką. Wprowadzę wszystkich uczestników kółka – od podstaw w zagadnienia związane przede wszystkim z programowaniem.

Szczegóły dotyczące projektu można znaleźć na stronie https://cmi.edu.pl/