Archiwum

„100 lat Niepodleglosci- Najpiękniejszy Kwiat Wolności”

Z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości został zorganizowany w naszej szkole konkurs plastyczny pt. „100 lat Niepodleglosci- Najpiękniejszy Kwiat Wolności”. Wpłynęło mnóstwo pięknych, pomysłowych i oryginalnych prac. Konkurs byl zorganizowany wśród klas 1-8 szkoły podstawowej i III gimnazjum. Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić i wyróżnić wiele z nich:
I miejsce
Nadia Grzywacz 1e
Marysia Skoczen 5c
Liliana Herman 6b
II miejsce:
Jakub Dzialdowski 5d
Kevin Sukiennik 2b
Maja Moskal 5c
III miejsce:
Igor Byra 1d
Maja Kaczorowska1c
Martyna Sinkiewicz 4d

Wyróżnienie oraz nagrody za wykonane prace otrzymali:

Nikola Doroba,
Basia Gatz
Zuzanna Grzonka
Olaf Łukaszewski
Weronika Jaczek
Julia Holc
Jagoda Kaczmarkiewicz
Marta Stalkiewicz

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie. Gratulujemy.